Endopeel yöntemiyle popo estetiği

Endopeel yöntemiyle popo estetiği

Kadınların şekillendirmekte en çok zorlandığı bölgelerden biri hiç kuşkusuz popo bölgesi. Bu anlamda etkili estetik tekniklerine her gün bir yenisi ekleniyor. Yaşa da bağlı olmak üzere popo bölgesinde sarkma meydana gelmesi veya daha hacimli bir popo isteyenlerin imdadına estetik operasyonlar yetişiyor.

Genel görünümden memnun kalmayanlar, ilk olarak sıkı diyet listelerine başvursa da uzman eli değmeden istedikleri görünüme kavuşmaları maalesef çok zor. Bu yüzden biz de Endopeel tekniği tercihi öneriyoruz.

Cerrahi bir uygulama istemeyenlerin de tercih ettiği Endopeel yöntemi, giderek daha yaygın kullanılan bir teknik olmaya başladı. Endopeel yöntemi sayesinde yuvarlak, kalkık ve sıkı bir popoya sahip olmak artık çok kolay.

ENDOPEEL YÖNTEMİ NEDİR?

Endopeel yönteminin kulağa güzel gelen en iyi tarafı da herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmemesi. Hastalar tarafından tercih edilmesinin nedeni de bu. Özel bir karışım madde sayesinde adelenin kontraksiyonunu, kasılma gücünü arttırarak lifting etkisi yaratıyor.

İlerleyen yaşın etkisiyle oluşan sarkmalar bu yöntem sayesinde çok kolay bir şekilde ortadan kalkmış oluyor. Uygulamanın kalıcılık süresi ise kişiden kişiye farklılık gösterirken kalıcılık genellikle 6 ile 8 ay arasında değişkenlik gösteriyor.

ENDOPEEL YÖNTEMİNİN AVANTAJLARI

Herhangi bir cerrahi müdahale olmaması, günlük yaşama hemen dönülmesi bu tekniğin en büyük avantajları arasında. Uygulanmasının cerrahi müdahalelere kıyasla daha basit olması ve bilinen herhangi bir yan etki yaratmaması yine tekniğin en gözde avantajlarından.

Yapılan uygulamanın kalıcılığı etkisini 6 ile 8 ay arasında korunabilir. Bu nedenle bir yazı bu uygulama ile geçirirken önünüzdeki sezonu spor yaparak kolayca atlatabilirsiniz. Enjekte edilen maddenin kendi kendine kaybolması ve herhangi bir hasar bırakmaması da uygulamanın tercih edilmesinde oldukça etkili.

Yapılan uygulamanın pratik olması sebebiyle etkisini çok kısa bir süre içerisinde göstermesi ise zaman kazanılması açıdan oldukça sağlıklı. Uygulamanın tekrarlanabilir basit bir yöntem olması yine başka bir tercih sebebi.

Cerrahi müdahalelere kıyasla anestezi uygulanmaması, kesi açılmadan yapılması ve yara izi bırakmaması diğer estetik operasyonlara kıyasla endopeel yöntemini avantajlı kılıyor.